Mekanik Desteğimiz

Performans ve Proje Araçlarınız İçin Önerilerimiz

EcuTech Chip Tuning  gelecekten bugüne diyerek başlayan hedefleri ve yolculuğunda en iyi sonuçlar,en iyi dereceler, en tasarruflu araçlar ve en kaliteli sağlıklı yürüyen mekanik aksamlar için Dünya’nın önde gelen markaları ile direkt olarak iletişim içerisinde bulunuyor.

Asla başka bir araçta görerek,duyarak,tahmini veriler ile proje araçları çıkartmayan EcuTech bugünki kalitesini ve liderliğini ciddi ar-ge çalışmalarına sebep gösteriyor. EcuTech Chip Tuning ailesinin direkt olarak U.S.A ile işbirliği içerisinde yürüttüğü mekanik destek projeleri için birçok Dünya markası öncülük ediyor.

Bu markalardan direkt olarak iletişim içerisinde olunan ve proje araçları konusunda marka temsilcileri ile direkt değerlendirme içerisinde olan EcuTech Chip Tuning Türkiye’de birçok proje aracın yapıldığını  özellikle 400 HP + araçların sağlıklı yürüyememe, motor kırma, piston kolu çıkartma, blok çatlama, veya mevcut gücünü yere aktaramama gibi problemlerden sonra araç sahiplerinin motor sporlarından soğuduğunu ve bilinçsizce kulaktan duyma bilgiler ile araç sahiplerine bilgi veren ufak çaplı modifikasyon bayilerinin bu durumlara sebep olduğunu belirtiyor.

EcuTech Chip Tuning özellikle Türkiye’de sanayinin günümüzde oldukça geliştiğini, araç sahiplerinin eskilere oranla çok daha yüksek güçler istediğini ancak bunun öncelikle yazılımın yanı sıra kaliteli kullanılan ve orjinal lisanslı mekanik parçalar olduğu belirtiyor. Bu konuda EcuTech ailesi direkt proje desteği, parça temini ve yazılım olarak tüm konularda araç sahiplerine ciddi hizmet sağlıyor.

EcuTech Chip Tuning Dünya’nın en önde gelen markaları olan  AEM, HAMANN, HKS, APEXI, GREDDY, ABT Sportsline, EXEDY, BREMBO, ve daha birçok marka ile direkt parça tedariği konusunda iş birliği yapmaktadır.

Ecutech Chip Tuning parça desteği,temini, konularında proje aracı düşünen tüm araç sahiplerine destek olmaya devam etmektedir.

 

Back to top