Araç Yazılımları – Otomobil Yazılımları – Chip Tuning

Otomobil,Yazılım,Tuning,Haber Herşey Burada !

Araç yazılımları kısaca ECU (beyin) içerisindeki hali hazırda bulunan yazılıma yapılan ufak dokunuş veya değişikliklerdir diyebiliriz. Aracınızın daha performanslı olmasını ve daha az yakıt ile daha fazla yol gidebilmenizi sağlayan, araç motor sağlığına hiçbir zarar vermeden gerçekleşen bir uygulamadır.Araç yazılımları günümüzde neredeyse tüm marka ve model araçlara uygulanabilmektedir. Araç yazılımları bulunduğunuz il, iklim, rakım, aracınızın motor durumu ve kondisyonu, göz önünde bulundurularak ve en ince hesapları yapılarak gerçekleştirilmektedir.

EcuTech Chip Tuning olarak 10.000 den fazla binek otomobil yazılımı, 400 e yakın ağır vasıta yazılımı (otobüs yazılımları, kamyon yazılımları, tır yazılımları) gerçekletirmiş ve %100 müşteri memnuniyeti, müşteri geri dönüşleri ve memnuniyetleri ile işlemlerimize devam etmekteyiz. Günümüzde her gün artan yazılımlı araç sayısı tamamı ile daha yüksek performansın yanı sıra daha az yakıt tüketimi sağlamasından kaynaklı bir durumdur.

Araçlarınız ne kadar güçlü olursa, motor daha az yüke gelecek, aldığı güç ile daha rahat hareket edecek, rampa çıkarken daha az zorlanacak, daha rahat kalkış gerçekleştirecek, araç içi ve bagaj yüklü iken ağırlık daha az etki edecek ve dolayısı ile yakıt tüketiminiz minimumlarda %15 maksimumlarda %25 lere kadar düşecektir.

Otomobil yazılımları daha doğrusu araç yazılımlarının yaygınlaşması ile birlikte ilk etaplarda araç motoruna zarar verdiği düşünülsede sonrasında aracınızın motoruna en ufak zarar vermediği aksine birçok motor parçanızı koruduğu dahi belgelenebilmiştir.

Birçok araç sahibinin merak ettiği sorulardan birisi olan araç motor hacmimiz ve marka modelimiz aynı olmasına rağmen diğer aracın beygiri veya benim aracımın beygiri daha yüksek oysaki motor aynı ? Bu kısıma baktığımız zaman günümüzde rahatlıkla duyabileceğiniz soft yazılım, hard yazılım, kısımları tamamı ile bunu ifade etmektedir. Araç üretici mühendisler aynı motor, marka ve model araç üretmelerine rağmen örneğin x markanın x model, 1600 cc, trendy paket aracı 110 HP aynı markanın premium paket aracı da 1600 cc ancak 150 HP yapmaktadır.Aralarında ise dudak uçuklatan fiyat farkları görebileceksinizdir. Bu konuya örnek olarak ülkemizde binlerce aynı motora farklı beygirlere sahip araç görebilirsiniz.

EcuTech Chip Tuning uygulaması ile aracınızın yazılımları titizlik içerisinde yapılır, aracınızın motor sağlığına en ufak zarar vermeden ve vermeyecek şekilde aracınızı yüksek fiyatlar ödemeden teslim alırsınız. Aracınızda marka ve modelinize göre %20-35 aralığında performans artışı ve %15 – % 25 oranlarında yakıt tasarrufu sağladığını net olarak gözlemleyebilir, araç yol bilgisayarı veya km hesaplayarak yakıt tasarrufunuzu dyno testlerimizle ise aracınızın performansının arttığını net olarak gözlemleyebilirsiniz.

EcuTech Chip Tuning, otomobil yazılımları, otobüs yazılımları, tır ve kamyon yazılımları, adblue iptali, dpf iptali, egr iptali, dtc iptali, maf sensörü iptali, lambda sensörü iptali, hız limitörü iptali, bmw gizli özellik açma, vag com arıza tespit, vag com kodlama gibi tüm işlemlerinizde sizlere uzman ekibi ile destek olacaktır.

 

Back to top