Blog

Latest Industry News

Ecutech / Samsun – Samsun Chip Tuning & Remapping

Ecutech Chip Tuning & Remapping / Samsun
  • 29 Aralık 2018
  • Samsun Chip Tuning
  • Yazar
  • Ecutech / Samsun – Samsun Chip Tuning & Remapping için yorumlar kapalı

Ecutech Chip Tuning & Remapping / Samsun bayimiz ile birbirinden farklı hizmetlerden çok ekonomik ve avantajlı fiyatlarla faydalanmaya hazırmısınız?

Ecutech Samsun bayimizde aracınıza dilediğiniz gibi güç veya yakıt tasarrufu ve hatta dilerseniz birçok arıza çözüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ecutech Samsun ( Samsun Chip Tuning ) ekibimizin aracınıza uygulayacağı Chip Tuning uygulaması ile beklentinize göre ister yakıt tasarrufuna yönelik, ister performansa yönelik araç yazılım uygulaması yaptırabilirsiniz.

Dizel araçların neredeyse tümünde oluşan Dizel Partikül Filtresi (DPF) arızasından sıkıldınız mı ? Ecutech Samsun bayimiz ‘den alacağınız Dizel Partikül Filtresi arıza çözüm hizmeti ile aracınızın problemlerine %100 kalıcı ve %100 kesin çözüm sağlamış olursunuz.

Dizel ve benzinli birçok aracın günümüz teknolojisi ile artıları olduğu kadar araç sahibi açısından eksileride bulunmaktadır. Ecutech Samsun bayimiz ile aracınızda oluşan EGR Arızasına %100 kalıcı %100 kesin çözüm hizmeti de sağlayabilirsiniz.

DTC iptali, EGR arıza çözümü, DPF ( dizel partikül filtresi ) arıza çözümü, MAF ( Mass Air Flow) iptali, Lambda iptali, O2 iptali, Chip Tuning ( araç performans veya yakıt tasarruf yazılımları ) gibi birçok hizmeti Ecutech Samsun bayimizden alabilirsiniz.

Yapılan hizmetlerin tümünde Ecutech standartı olan memnuniyet garantisi mevcuttur. Yapılan işlemlerden memnun kalmamanız durumunda ilk 1 hafta içerisinde full ücret iadesi alabilirsiniz. Yazılımsal olarak ise ömür boyu yazılım garantisi ve dilediğiniz an orjinal yazılımınıza dönüş yapabilme imkanı mevcuttur. Geniş bayi ağı ve ödeme seçeneklerimiz ile Ecutech standartlarından faydalanmak ve daha keyifli, daha güçlü, daha tasarruflu ve arızasız bir araca sahip olmak için Ecutech Samsun bayimize bekliyoruz.

Bayi iletişim bilgilerimiz için üst kısımda göreceğiniz bayilerimiz menüsüne giriş yapabilir, bayi adres ve iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdanda takip edebilir, tüm iletişim numaralarımızdan randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ecutech Chip Tuning & Remapping / Samsun

Back to top