Blog

Latest Industry News

Araç Yazılımları – Otomobil Yazılımları – Ticari Araçlar İçin Yakıt Ekonomisi Yazılımları

Araç yazılımları, chip tuning, otomobil yazılımları, ticari ve binek araçlar için yakıt ekonomisi ve güç yazılımları.

Günümüz şartlarında araçlarımız aslında her ne kadar Euro3, Euro4 ve Euro5 standartlarına göre üretilmiş olsalarda, kullanmış olduğumuz yakıtın oktan düşüklüğü / kalitesizliği ve yakıt litre fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı ülkemiz ve yurtdışında birçok ülkede yüz binlerce araç için yakıt ekonomisi yazılımları halk dilinde ise genel olarak Soft Yazılım olarak adlandırılan uluslararası normlarda ise Stage 1 olarak geçmekte olan yazılım uygulamaları yapılmaktadır.

Araç yazılımları, Otomobil yazılımları, Chip Tuning & Remapping adı ile genel olarak duyabileceğiniz uygulamalarımızın artı ve eksi olmak üzere tüm yönlerini sizler için değerlendiriyoruz.

Araç yazılımı, (otomobil yazılımı) ve ticari araçlar için yazılım uygulamaları yapılırken tarafımızca herhangi bir mekanik müdahalede bulunulmamakta tamamı ile araç motor kontrol ünitesi (araç beyni) (ECU) üzerindeki verilerde yazılımsal olarak yapılan değişikliklerle araç sahibinin beklentisi doğrultusunda hizmet verilmektedir. Gerek tamamı ile güce dayalı gerekse tamamı ile soft ve yakıt tasarrufu sunacak yazılımsal değerler araç sahibi beklentisine göre yapılmaktadır.

Araçlar üzerinde hali hazırda bulunmakta olan OBD (araç motor kontrol ünitesi bağlantı portu) üzerinden direkt olarak bağlantı yapılarak aracınızın üzerinde hali hazırda olan map olarak adlandırdığımız haritadaki verilerin değişikliği doğrultusunda aracınızdan güç veya yakıt tasarrufu gibi birçok farklı hizmet sağlanabilmektedir.

Araç yazılımı, otomobil yazılımı ve ticari araçlar için yapılmakta olan yazılımlarda dilediğiniz an orjinal yazılımınıza dönebilme garantisi ve ömür boyu uygulama garantisi Ecutech Chip Tuning & Remapping tarafından daima sunulmaktadır.

Birçok bilinçsiz kullanıcı tarafından sıkca duyabileceğimiz şeyler olan;

Aracıma yazılım yaptırdım turbo patladı (kırıldı) veya ustalarımız araç yazılımı motor ömrünü kısaltıyor gibi hurafe sözlere ise şu şekilde yanıt verilmesi doğru olacaktır. Merdiven altı olarak adlandırılan ve gerek araç motoru, gerek meteryalin dayanma gücü, gerek teknik ve yazılımsal bilgisi olmayan kişilerce yapılan sadece yazılım değil tüm işlemlerde aracınız zarar görebilecektir elbetteki. Araç yazılımları tamamı ile başta mekanik bilgi, meteryal bilgisi, araç motor beyni ve bu beyin içerisinde bulunan haritalarda müdahale edilmesi gereken noktalar gibi birçok farklı kolda bilgi ve tecrübe istemektedir. Dolayısı ile bilinçsiz yapılan sadece yazılım değil mekanik değişikliklerde dahi araç motoru zarar görebilecektir.

Bu sebeple aracınızı ciddi bilgi sahibi olmayan, referansları olmayan kişilere müdahale ettirmenizi kesinlikle tavsiye etmemekteyiz.

Araç yazılımları, Otomobil yazılımları ve Ticari araçlar için yazılımlar konusunda 15.000 den fazla araçlık referans ile Ecutech Chip Tuning & Remapping adı ile hizmetlerimize 32 il ve 36 farklı noktada aralıksız olarak devam etmekteyiz.

Her geçen gün büyüyen ve tecrübesi sürekli artan Ecutech Chip Tuning & Remapping ailesi olarak tüm bayilerimizde Araç Yazılımları, otomobil yazılımları, ticari araç yazılımları, dizel partikül filtresi iptali (DPF İPTALİ), EGR İptali, Lambda iptali, Nox iptali gibi birbirinden farklı birçok konuda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizleride tüm tecrübelerimizi paylaşmak için en yakın bayimize bekliyoruz.

Ecutech Chip Tuning & Remapping.

Back to top