Blog

Latest Industry News

Samsun Chip Tuning – Ecutech Chip Tuning Samsun – Samsun Otomobil Yazılımları – Samsun Araba Yazılımları – Samsun Araç Yazılımları – Samsun Yazılım

Samsun Otomobil Yazılımları, Samsun Chip Tuning, Samsun Araç Yazılımları

Ecutech ailesi olarak ilk günki tutkumuzla hizmetlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına dağıtarak devam ediyoruz.

Büyük bir sanayi şehri olan Samsun ilimizden gelen yoğun talepler üzerine, Samsun bölgesinde güzel kampanyalar, uygun fiyatlar, yüksek hizmet kalitesi ile birbirinden farklı birçok hizmeti Samsun ‘da yaşayan vatandaşlarımıza sunuyoruz.

Samsun Chip Tuning olarak yayınladığımız bayimiz Ecutech Chip Tuning Samsun bayimizden alabileceğiniz hizmetleri sıralayacak olursak, Chip Tuning (araç yazılımları), EGR İptali, DPF İptali, DTC İptali, MAF İptali, MAP İptali, Nox İptali, Lambda İptali, Adblue İptali, yüksek performans araçları için mekanik ve proje desteği, mekanik tuning parça desteği gibi birbirinden farklı hizmetler sunmaktayız.

Samsun bölgesinde araç yazılımları denilince akıllara gelen ilk firmalardan olan Ecutech Chip Tuning Samsun ailesi olarak, daha az yakıt ile daha güç çok çıkartan araçlar sunuyoruz.

Ecutech Chip Tuning Samsun ailesi olarak özellikle araç filosuna sahip firmalara,şehir içi veya şehir dışı uzun km yapan araçlar için yakıt tasarrufu sağlayarak çok ciddi boyutlarda ekonomik katkı sağlıyor, firmalara sağladığımız yakıt tasarrufları ile firmaların büyümesine,ekonomik gelişimlerine ciddi oranlarda katkı sağlıyoruz.

Ecutech Chip Tuning Samsun ağır vasıta olarak, otobüs, tır, kamyon v.b. diğer ağır vasıtalarda sıkça kullanılmaya başlanan Adblue gibi yakıt katkı sistemlerinin iptali ile araçlarınıza daha az masraf, arıza ve çözümler sunan yazılım programları sunuyor, yolculuklarınız sırasında daha güçlü daha konforlu ve daha az maliyet ile daha çok yol yapan araçlar sağlıyoruz.

Ecutech Samsun Chip Tuning ailesi olarak Dizel Partikül Filtresi (DPF OFF) iptali uygulamalarımızı da sunuyoruz. Özellikle gelişen teknoloji ile tüm dizel araçlarda sıkça görmeye başladığımız Dizel Partikül Filtresi (DPF) ve bunların arızalarını servis vb. yerlerde çok yüksek maliyetler ile yenilemek, jenerasyon veya temizleme gibi geçici çözümler yerine kalıcı ve kesin çözümleri Ecutech Chip Tuning Samsun ailesi olarak çok daha uygun fiyatlar ile sunuyor, problemsiz bir DPF (Dizel Partikül Filtresi) bulunduran araç kategorimize dahil ediyoruz.

Ecutech Chip Tuning Samsun bayimiz ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil !!!

Ecutech Chip Tuning Samsun bayimiz aracılığı ile araçlarınızda sıkca görebileceğiniz bir diğer arızalardan olan EGR problemine de çözümler sağlıyoruz. Servis veya aracınızı götüreceğiniz ustalar ile geçici çözümlere yüksek ücretler ödemek yerine size kalıcı ve net çözümler sunuyoruz hemde çok daha uygun fiyatlara !!!

BMW marka araçların F serilerinde gizli özellik açma, kodlama gibi hizmetler ile Ecutech Chip Tuning Samsun daima yanınızda !

Samsun Chip Tuning olarak geçen 9 yıllık sürede Samsun bölgesinde ortalama 6000 Araçlık referans ile problemsiz araçlar sunmaya devam ediyor, tüm araç sahiplerimizi Ecutech Chip Tuning Samsun bayimize kahve içmeye davet ediyoruz.

14 % Yorum

 • Yusuf kondu| 11 Ağustos 2018 at 10:41

  merhaba
  2006 golf5 fsi otm.
  aracım gaza basınca motor titreme yapıyor gaz yemiyor
  ve katalizör ışığı da yandı
  öncelerden bilgisayara bağlattığımda katalizör 1 arıza diyordu ….
  EGR dolmuşsa katalizör ışığını yakarmı ?

  • admin| 8 Ekim 2018 at 21:07

   Merhaba, EGR ayrı bir arıza katalizör ise daha ayrı bir arıza.Müsait olduğunuzda bayimize buyrun kahvemizi için detaylı kontrol edelim gerekli bilgileri iletelim. Saygılarımızla.

 • erkan| 5 Ağustos 2018 at 21:09

  2009 opel astra sedan benzin ve lpg li

  • admin| 8 Ekim 2018 at 21:06

   Merhaba Erkan bey, düz atmosferik motorlu araçlarda verimlilik sağlamadığı için ne yazıkki uygulama yapılamamaktadır.Saygılarımızla.

 • Recep| 24 Nisan 2018 at 20:23

  1997 model opel corsa 1.4 swing yazılım atma ihtimalimiz nedir

  • admin| 6 Haziran 2018 at 10:00

   Merhaba Recep bey, ne yazıkki standart atmosferik motorlu araçlarda verimlilik sağlamadığı için uygulama yapılamamaktadır.

 • Emrullah ASLAN| 7 Nisan 2018 at 21:05

  2011 ford c max dizel aracımın partikül filitresini iptal ettirmek istiyorum.Ancak TÜV muayneden geçip geçmeyeceği konusunda tereddüt ediyorum.

  • admin| 6 Haziran 2018 at 09:59

   Merhaba Emrullah bey, egzoz muayenesinde emisyon açısından problem yaşanabilmektedir ancak normal TÜV Muayenesinde herhangi bir problem olmayacaktır.

 • Bilgehan| 24 Mart 2018 at 21:52

  İyi akşamlar golf 6 aracımda egr valfi arızası gösteriyo iptali ne kadar ve bu işlemin araca zararı oluyomu

  • admin| 28 Mart 2018 at 10:15

   Merhabalar, evet EGR iptal uygulaması yapılabilmektedir. Uygulama ücretimiz için bayilerimiz menüsünden bulunduğunuz ildeki bayimizi seçerek arayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, iyi günler dileriz.

Back to top